Учні Чуднівської громади взяли участь у обласних етапах Всеукраїнських заочних конкурсах

Дата: 20.12.2021 16:53

У жовтні  - листопаді  2021  року  комунальним  закладом  позашкільної  освіти  «Обласний  еколого-натуралістичний  центр» Житомирської  обласної  ради  проведено обласні  етапи  Всеукраїнських  заочних  конкурсів  та  акцій, учасниками  яких  були  учні   Чуднівської  громади. Відповідно  до  підведених  підсумків  переможцями стали:

• у  природоохоронній  акції  «Ліси  для  нащадків» - учнівський  колектив  П’ятківської  гімназії (керівник   Мартинюк  А.Д.)

• у  трудовій  акції  «Кролик»  - Куніцька  Каріна,  учениця  Карвинівської  гімназії(керівник    Галіцька Р. О.)

Переможців  нагороджено  дипломами  Департаменту  освіти  і  науки  Житомирської  обласної  державної  адміністрації. Подяка висловлена ученицям  7  класу  Бабушківської  філії  комунального  закладу  «Чуднівський  ліцей» Черниш  Яні,Остаповій  Тетяні,Гуменюк  Жанні   за  участь  у  конкурсі-огляді «Галерея  кімнатних  рослин» (керівник  Нікітенко Л.О.).

Також  дипломом  Чуднівського  міського  центру  професійного  розвитку  педагогічних  працівників  нагороджено наймолодшу  учасницю  міського  етапу  конкурсів  і  акцій  ученицю  третього  класу   Рачківської  початкової  школи  Савченко  Крістіну  за  фоторепортаж «Пори  року  в  лісах  Чуднівщини».

Вітаємо  всіх  переможців  та  учасників! Дякуємо за  проведену роботу  педагогічним  працівникам ,які   по  праву  можуть  пишатися  успіхами  своїх  вихованців.

Бажаємо всім  натхнення,творчості  і  подальших  перемог.