У День Святого Миколая засвітила вогні головна ялинка Чуднівської територіальної громади. Фото та відео.

Дата: 21.12.2021 08:53

День Святого Миколая – свято кохання та добра. Тому, не з проста, в цей день  запалюють свої вогні новорічні ялинки всієї України.

У День Святого Миколая на Замковій площі міста Чуднів  пройшло свято засвічення новорічної ялинки. І хоча погодні умови завадили організаторам свята повністю втілити свої задуми, свято все ж  таки вдалося.  Воно було незабутнім і залишило відчуття казковості та чарівності у всіх, хто завітав на центральну площу громади.

Цього дня святковий настрій чуднівчанам ще до початку основного дійства на площі,  створювали аматорські колективи Чуднівського  міського будинку культури, Чуднівської школи мистецтв, Чуднівського міського будинку школяра у фойє будинку культури. Кожен охочий міг насолодитися звучанням класичних музичних творів на фортепіано і гітарі, помилуватися прекрасною тематичною новорічною виставкою. Наша чуднівська майстриня з живопису Наталія Гофінгер- Бугайчук представила свої  персональні картини.

Атмосфера свята продовжилася вже на площі. Разом із Святим Миколаєм  та його помічниками «небесними Янголами» маленькі і дорослі мешканці району дружно під крики «Раз, два, три – ялинонько світи!» запалили вогні головної новорічної красуні Чуднівини.

Голова Чуднівської громади Віталій Войтко привітав зі святом, з прийдешнім Новим роком дітей та дорослих, усіх, хто вірить у справжні дива, побажав здоров’я, гарного настрою, нових здобутків, миру та злагоди, щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки.

У цей вечір довго звучали гарні пісні та мелодії, побажання щастя, здоров’я, добробуту, святкового настрою, офіційно відкрилася Резиденція Святого Миколая, де малюки отримували солодкі подарунки.

Кульмінацією свята був подарунок від головного спонсора заходу, депутата Житомирської  обласної ради Ігоря Ходака, це ФАЄР-ШОУ від театру вогню «ІНФІНІТІ» м. Київ.

Тож нехай разом із вогниками на головній ялинці засяють мир та злагода в оселі кожного чуднівчанина.