ПРИВІТАННЯ ЧУДНІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІТАЛІЯ ВОЙТКА З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА

Дата: 22.12.2021 14:42

Шановні працівники та ветерани енергетичної галузі!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Ваша професія відповідальна і надзвичайно важлива – без електричної та теплової енергії неможливе існування жодної сфери життєдіяльності міста. Завдяки вашій щоденній праці безперебійно працюють підприємства, функціонують транспорт і зв’язок, а кожен житель громади у своїй оселі насолоджується затишком та комфортом.

Дякую вам за якісну та ефективну роботу! Переконаний, що багатий досвід та висока компетентність дозволять вам й надалі забезпечувати стійку роботу енергетичного комплексу країни і реалізовувати нові масштабні проекти.

Бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, успіхів та вагомих професійних здобутків! Нехай життя кожного з вас буде сповнене енергією добра та любові!

З повагою,

Чуднівський міський голови                                              Віталій ВОЙТКО