Вітаємо переможців гри "Сокіл" ("Джура")

Дата: 23.12.2021 13:53

Вітаємо  учнів  КЗ «Чуднівський  ліцей» та Чуднівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2,які  взяли  участь  у  обласному  онлайн-конкурсі  «Впоряд»  Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри   «Сокіл»(«Джура»). Конкурс  був  проведений 6 грудня  2021  року комунальним  закладом  позашкільної  освіти «Обласний  центр  дитячо-юнацької  творчості» Житомирської  обласної  ради з  метою національно  - патріотичного  виховання дітей  та  учнівської  молоді і присвячувався   Дню  Збройних  Сил  України.

Визнано  переможцем  обласного  онлайн – конкурсу «Впоряд» (старша  вікова група)  і  нагороджено  дипломом  Департаменту  освіти  і  науки  Житомирської  обласної  державної  адміністрації рій  «Чуднівська  варта» КЗ «Чуднівський  ліцей»(керівник  Бабушко П.С.) за  зайняте  ІІ місце серед закладів  загальної  середньої  освіти. До  речі – це вже  друга  перемога  команди  Чуднівського  ліцею у  даній  грі ( посіли ІІІ місце у  онлайн-конкурсі  «Відун»).

Визнано  переможцем  і  нагороджено  грамотою  КЗПО «Обласний  центр дитячо-юнацької  творчості» рій  «Чорні  вовки» Чуднівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (керівник  Тарасюк  В.В.).

Вітаємо  учасників  з   перемогою  і  вислолюємо  подяку педагогічним  працівникам за  результативну  підготовку  школярів до  даного  етапу  гри.

Бажаємо  подальших успіхів  і  досягнень!