У Чуднівському ліцеї відбулась зустріч освітян громади з народними депутатами

Дата: 24.12.2021 13:20

В актовій залі комунального закладу “Чуднівський ліцей”  відбулась зустріч освітян громади із народними депутатами України Арсенієм Пушкаренком та Сергієм Кузьміних. На зустрічі були присутні заступник Чуднівського міського голови Ірина Кухар, депутат обласної ради Ігор Лукашенко, депутат міської ради Олександр Вітюк.

Педагоги закладів освіти Чуднівської міської ради отримали подяки та годинники Верховної ради України від народного депутата України Арсенія Пушкаренка. Також подяки педагогам Чуднівського ліцею вручив народний депутат України Сергій Кузміних. Від Міністерства освіти і науки України депутати передали подяку директору Чуднівського ліцею Ніні Дячук.

В адресу освітян громади звучали слова вдячності за нелегку працю, побажання здоров’я, поваги, невичерпної енергії, успіху у благородній педагогічній діяльності.

Напередодні зустрічі народні депутати України Арсеній Пушкаренко та Сергій Кузміних передали ключі від нового шкільного автобуса виконуючій обов’язки директора КЗ “Чуднівський ліцей” Лесі Косюк.