Відбулась чергова сесія Чуднівської міської ради

Дата: 28.12.2021 20:28

24 грудня під керівництвом Чуднівського міського голови Віталія Войтка відбулось засідання 15-ої сесії міської ради 8-го скликання.

У роботі сесії взяли участь 25 депутатів із 26.

Перед початком сесії аматори Чуднівського міського будинку культури привітали щедрівками присутніх з новорічними та різдвяними святами.

Після привітань депутати повернулись до роботи сесії.

У ході засідання депутати затвердили на посади старост Вакуленчуківського та Турчинівського старостинських округів Володимира Гопака та Ларису Онофрійчук.

Обранцями затверджено Програму роботи з обдарованою молоддю на 2022-2023 роки, Програму організації підвезення учнів та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів до місць навчання, роботи і додому на 2022-2023 роки, Програму організації харчування в закладах освіти Чуднівської міської ради на 2022-2023 роки, Програму розроблення містобудівної та землевпорядної документації Чуднівської міської ради на 2022 − 2025 роки, Програму розвитку культури, туризму, національно-патріотичного виховання молоді та популяризації кращих мистецьких надбань Чуднівської громади на 2022-2024 роки.

Також у ході роботи сесії прийнято міський бюджет Чуднівської територіальної громади на 2022 рік

Прийнято рішення про передачу доріг комунальної власності  з балансу Чуднівської міської ради в господарське відання та на баланс комунального підприємства «Благоустрій», Великокоровинецького селищного комунального підприємства «Каскад» Чуднівської міської ради. Внесено зміни у Контракт від 15.05.2020 року з керівником Великокоровинецького селищного комунального підприємства «Каскад».

Крім того, під час роботи сесії депутатами розглянуто понад сто земельних питань.