У Чуднівському міському будинку культури відбулось новорічне свято для дітей пільгових категорій громади

Дата: 03.01.2022 21:06

У новорічно-різдвяні свята усі діти чекають на дива, подарунки та потребують уваги дорослих. Саме тому цими днями у Чуднівському міському будинку культури було проведено новорічне свято для діток пільгових категорій.

З казковими героями, фотозонами, з танцями, музикою та гарним настроєм зустрічали дітей аматори міського будинку культури та вихованці школи мистецтв.

В казковій атмосфері діти захоплено спостерігали за героями вистави, брали участь у конкурсах.

Зі святами всіх привітала заступник міського голови Ірина Кухар, яка побажала яскравих вражень та здійснення мрій.

Діти бурхливо аплодували артистам, які показали справжню майстерність та подарували глядачам відчуття казки.

Після завершення свята всі присутні діти отримали солодощі і подарунки від міської ради та обласного депутата Ігоря Ходака.

Свято для дітей пільгових категорій завжди особливе і цьогорічне було до щему зворушливим – добрим та радісним.