З нагоди Дня Соборності України у Чуднові відбулась урочиста церемонія покладання квітів, учасники якої створили живий ланцюг єдності

Дата: 21.01.2022 16:51

22 січня 1919 року Український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, яке втілилося у підписанні Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Ось, уже протягом 103-х років, ми, щорічно, відзначаємо цей день, як свято демократичного єднання українців в Українській державі.

Сьогодні, 21 січня, напередодні Дня Соборності України у Чуднові за участю керівництва громади, старост, працівників культури та громадськості відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку.

Учасники заходу взяли участь у міській акції "У єдності - сила народу", створивши живий ланцюг Соборності.

Важливість Дня Соборності України є неоціненною не лише з історичної точки зору, а й насамперед із усвідомлення того, що лише від нас залежить її майбутнє. А пам’ять про борців ідеї незалежності початку XX століття та сучасних захисників України повинна завжди жити у наших серцях.