Чуднівські борці взяли участь у чемпіонаті України з греко-римської боротьби

Дата: 25.01.2022 14:35

Січень 2022 року розпочався з чемпіонатів України з різних видів спорту та вікових груп спортсменів. Ці змагання на початку року мають на меті активізувати роботу спортсменів, побачити їхні помилки, над якими потрібно приділити більше увагу на тренуваннях, поставити цілі та задачі на весь наступний рік.

З 19 по 21 січня у м. Запоріжжя проходив чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих до 23 років. На цих змаганнях брали участь вихованці відділення боротьби Чуднівської ДЮСШ Влад Гевондян та Богдан Опрелянський, які відносяться до вікової групи юніорів (тренер-викладач М.В. Тарасюк).

В результаті сутичок Богдан Опрелянський зайняв 5 місце у ваговій категорії до 130 кг., а Влад Гевондян зупинився на 8 місці у ваговій категорії до 67 кг. Це непоганий результат, адже попереду у них юніорський чемпіонат України.