У Чуднівській громаді урочисто відкрили поліцейську станцію

Дата: 26.01.2022 15:49

Сьогодні, 26 січня, у селищі Великі Коровинці відбулось урочисте відкриття першої у Чуднівській громаді поліцейської станції, яка на сучасному рівні забезпечуватиме правопорядок у населених пунктах.

Відкриття поліцейської станції – перший і надзвичайно важливий крок у впровадженні проєкту «Поліцейський офіцер громади» на території Чуднівської територіальної громади.

Це запорука відкритості та доступності поліцейських послуг для кожного місцевого мешканця, адже поліцейський, який обслуговує дану територію, добре знає її мешканців, розуміє їх потреби і вчасно приходить туди, де потребують його допомоги професійними діями, рішеннями, доброю порадою чи підтримкою. Тож, створення такої станції полегшить людям доступ до поліцейських послуг, а також сприятиме покращенню безпекової ситуації на території Чуднівської громади.

У поліцейській станції будуть працювати три офіцери громади, які здійснюватимуть повноваження дільничного офіцера поліції, інспектора ювенальної превенції та патрульної поліції.

В урочистостях взяли участь Чуднівський міський голова Віталій Войтко, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління національної поліції у Житомирській області Володимир Шевців, представники Чуднівського відділення поліції, старости старостинських округів громади, громадськість.

З вітальним словом до присутніх звернувся очільник громади Віталій Войтко, зазначивши, що ця подія зіграє важливу роль в підтримці громадського порядку і безпеки жителів нашої громади.

Під час урочистостей правоохоронцям вручили сертифікати про закінчення навчання та ключі від службових автомобілів.

Зазначимо, що один автомобіль було придбано за кошти міського бюджету, а другий – за кошти державного бюджету.

Після урочистого відкриття присутні оглянули службові транспортні засоби та їх спеціальне оснащення, яке будуть використовувати у службовій діяльності поліцейські офіцери громади, а також службове приміщення, де є робочий кабінет та кімната відпочинку.