Перші перемоги учнівської молоді в обласних олімпіадах 2022 року

Дата: 26.01.2022 16:28

З метою стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, виявлення й розвитку обдарованих учнів, підвищенння інтересу до поглибленого вивчення базових дисциплін  Чуднівським  міським  центром  професійного  розвитку педагогічних  працівників у  листопаді-грудні 2021  року було проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 14-ти базових дисциплін.

Для участі в ІІ етапі учнівських олімпіад надійшли  заявки  від 11-ти закладів загальної середньої освіти Чуднівської  міської  ради: КЗ «Чуднівський  ліцей»,Чуднівської №2, В.Коровинецької,Вакуленчуківської ЗОШ І-ІІІ ст.., Будичанської, Тютюнниківської, Дідковецької, П’ятківської, Карвинівської гімназій, Стовпівської, Дубищенської  ЗОШ І-ІІ ступенів.

Проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад здійснювалося на  базі  закладів  загальної  середньої  освіти  з  дотриманням  академічної  доброчесності.

Явка учасників  з  дисциплін становила:«Українська мова та література» -24 , «Математика» -34, «Іноземна мова» - 24, «Географія» – 23, «Хімія» - 19,   «Біологія» -27,  «Фізика» -14,  «ІКТ» -5  ,  «Астрономія» - 11, «Трудове  навчання  та  технології» - 13,  «Правознавство» - 16, «Історія» - 18, «Німецька  мова -5 , «Російська  мова  та  зарубіжна  література» - 11.

Переможцями  і  призерами  міського  етапу  олімпіад  став  81  школяр.

З  5  січня  2022  року  розпочато ІІІ (обласний ) етап Всеукраїнських  учнівських  олімпіад  з  навчальних  предметів. Учні  закладів  загальної  середньої   освіти  вже  взяли участь  в  олімпіаді  з  астрономії, математики, біології.

Маємо  перші  досягнення…Дипломами  ІІІ ступеня  з  біології нагороджено  ученицю 7-ого  класу  Будичанської  гімназії  Грень  Дарину(учитель  Сусол  Тетяна  Олександрівна) та  ученицю  10  класу  КЗ «Чуднівський  ліцей» Решетар  Анну (учитель  Мойсеєва  Наталія  Василівна).

Вітаємо   дівчат  та вчителів, які  їх  підготували, з  перемогою і  бажаємо  подальших   успіхів!