У міській раді відбулось засідання круглого столу щодо профілактики нещасних випадків

Дата: 31.01.2022 15:51

28 січня в актовому залі Чуднівської міської ради сектором цивільного захисту, мобілізаційної роботи та  охорони праці спільно з Чуднівським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області проведено круглий стіл на тему: «Профілактика нещасних випадків – запорука зменшенню виробничого травматизму».  Були запрошені керівники та посадові особи комунальних підприємств, відділів та центрів Чуднівської міської ради.

Страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення УВД ФССУ у Житомирській області Побігайло Петро Захарович повідомив про стан виробничого травматизму та професійних захворювань за підсумками року. Як уникнути або зменшити вплив небезпечних і шкідливих чинників у виробничому середовищі. Про соціальний захист застрахованих осіб. Попередження випадків травматизму та професійних захворювань.

Завідувач сектору цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Чуднівської міської ради Акуліч Олександр Федорович доповів про дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці. Аналіз обставин та причин нещасних випадків, гострих професійних захворювань в комунальних закладах Чуднівської міської ради.