Борці Чуднівщини на обласній арені

Дата: 01.02.2022 13:04

З 28 по 29 січня цього року у м. Житомирі відбувся чемпіонат Житомирської області з греко- римської боротьби серед юнаків 2009 – 2010 років народження. Чуднівський край на цих змаганнях був представлений вихованцями Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи, тренер-викладач Юрій Артемчук.

На ці представницькі змагання зібрались спортсмени з різних регіонів нашої області. Це був відбір на чемпіонат України серед молодших юнаків.

В результаті запеклих сутичок троє наших вихованців стали срібними призерами цих змагань. Це чуднівчани Акім Гринюк – вагова категорія до 53 кг., Максим Приходченко до 59 кг. та Дмитро Дмитренко вагова категорія до 85 кг. з с. Дідківці.

Хочеться відмітити борців які показали гарну техніко-тактичну підготовку - це Ярослав Кучмій та Олександр Романець ( до 38 кг.), Олег Пелихівський             (до 47 кг.) та Ананченко Артем ( до 59 кг.)  з с. Стовпів.

Попереду у юних спортсменів змагання на обласних та Всеукраїнських турнірах, тож хочеться побажати їм вдалих стартів та впевнених перемог.