7 лютого - День пам'яті загиблого воїна АТО Василя Законова

Дата: 07.02.2022 15:00

7 лютого минає 7 річниця з моменту загибелі українського Героя, військовослужбовця, командира 3-го відділення 2-го взводу 2-ї роти охорони 1-го батальйону охорони 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України, молодшого сержанта Василя Законова.

Василь Ігорович Законов з 1 грудня 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України. Учасник боїв за місто Дебальцеве Донецької області.

7 лютого 2015 року базовий табір 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу в районі міста Дебальцеве Донецької області зазнав обстрілу з ракетної системи залпового вогню «Град» російсько-терористичних збройних формувань. Один з осколків залетів у намет, де знаходився молодший сержант Законов, внаслідок чого військовослужбовець отримав смертельне поранення, від якого помер.

Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (23.05.2015; посмертно)

Сьогодні, 7 лютого, у День пам’яті Василя Законова на кладовищі селища Великі Коровинці відбулась поминальна панахида. Вшанувати пам'ять прийшли представники міської ради, рідні та друзі загиблого. В цей день покладено квіти і до  Дошки пам'яті загиблих воїнів Чуднівщини в зоні АТО/ООС.

Василь Законов назавжди залишиться в серці кожного з нас як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Вічна слава герою-земляку!