Вшанування пам’яті загиблого воїна АТО Івана Рудніцького

Дата: 10.02.2022 12:20

10 лютого минають 7-ті роковини з дня загибелі героя, справжнього патріота, чуднівчанина Івана Рудніцького.

Іван Володимирович Рудніцький народився 7 лютого 1995 року у Чуднові. Після закінчення школи у квітні 2013 року пішов на військову службу за контрактом. У складі 95-ї бригади перебував у зоні АТО, де восени отримав поранення, а після лікування знову повернувся на службу.

Загинув 10 лютого 2015 р. під час вогневого контакту ротно-тактичної групи з бойовиками в районі с. Спартак, Ясинуватського району, Донецької області.

За особисту  мужність  і  героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Сьогодні покладаються квіти до дошки пам'яті загиблих воїнів Чуднівщини в зоні АТО/ООС та могили загиблого героя.

Хай пам’ять про всіх загиблих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Світла пам’ять та вічна пам’ять Герою!