Сьогодні Чуднівщина прощається із загиблим у російсько-українській війні військовослужбовцем Миколою Ратушняком

Дата: 27.02.2022 13:59

Сьогодні, 27 лютого, Чуднівщина прощається із загиблим у російсько-українській війні, військовослужбовцем, уродженцем селища Великі Коровинці Миколою Ратушняком, який служив за контрактом у 39-й бригаді тактичної авіації (39 БрТА) смт. Озерне.

Механік-водій Микола Олегович Ратушняк загинув 24 лютого 2022 року, у перший день нападу російських загарбників під час заправки літака від ракетного удару ворога.

Мешканці громади висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя.

Микола Ратушняк назавжди залишиться в серці кожного з нас як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Вічна слава Герою-земляку!

Тримаймося! Ми на своїй землі. Правда і перемога за нами!