Звернення міського голови Віталія Войтка

Дата: 01.03.2022 13:14

Дорога громадо!

Ще одна ніч на Чуднівщині минула спокійно. Завдячуємо спокоєм нашим захисникам із ЗСУ, Наполіції, тероборони.
 Хочу довести до вашого відома, що працівники міської ради, посадові особи, відповідальні за цивільний захист населення та за стабільну роботу в системах життєзабезпечення на території Чуднівської міської ради, працюють у посиленому режимі.
 Координація дій на території громади та її старостинських округів відбувається у телефонному режимі.
 На території громади діють добровільчі загони, які цілодобово на чергуванні. Проводиться повний контроль щодо підозрілих осіб. Відсьогодні всі громадяни, які прибули на територію громади, мають пройти тимчасову реєстрацію.
 Особлива подяка чоловікам, які не чекають повісток і вступають у добровольчі загони та Збройні Сили України.
  Ми разом повинні стати на захист країни. Тримаймося!

Слава Україні!