Нарахування та фінансування виплат субсидій, пільг, допомог проводиться в штатному режимі

Дата: 02.03.2022 10:53

Відділ праці, соціального захисту населення та охорони здоров’я Чуднівської міської ради повідомляє:

управлінням соціального захисту населення Житомирської райдержадміністрації проводиться нарахування та фінансування виплат субсидій, пільг, допомог в штатному режимі.

Фінансування проводиться за лютий 2022 року.

Прийом документів проводиться ЦНАП міської ради та старостатами міської ради.

Міністерство соціальної політики забезпечить виплату соціальних допомог за березень поточного року понад 3 мільйонам одержувачів

Для забезпечення безперебійної виплати соціальної допомоги під час воєнного стану Мінсоцполітики завершує збір заявок на березень від регіональних органів соціального захисту населення щодо потреби в бюджетних коштах для виплати усіх видів державної соціальної допомоги.

Відповідні кошти планується найближчими днями перерахувати в регіони для проведення їх виплати одержувачам.

Фінансування буде здійснено вчасно відповідно до строків, встановлених Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплати послуг окремим категоріям населення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 р. № 1101 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги».

Кабмін ухвалив постанову Про особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану.

Про це заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Зокрема, напрацьовано способи отримання коштів на випадок збоїв роботи банків та для переміщених осіб, які отримували пенсійні виплати через поштового оператора.

Допомога Ощадбанку

Якщо банк, яким ви користуєтеся, в умовах війни втратив можливість виплачувати пенсії та соцдопомогу, кошти можна отримати у будь-якому відділенні Ощадбанку. Це буде зроблено як грошовий переказ без відкриття рахунку.

Візьміть із собою паспорт та ідентифікаційний номер, і механізм запрацює автоматично.

Це ж саме стосується і тих, хто вимушено покинув місце проживання, отримуючи пенсію від Укрпошти із доставкою додому.

Дітям з інвалідністю, яким виповнилося 18 років протягом дії воєнного стану, починаючи з лютого 2022 року, і які не встигли пройти обстеження і отримати висновок медико-соціальної експертизи про встановлення статусу особи з інвалідністю, виплата соціальної допомоги продовжується на період воєнного стану та на один місяць після дати його скасування.