Мінагро надало уточнення по бронюванню військовозобов'язаних на час посівної

Дата: 09.03.2022 14:39

В Мінагро роз'яснили, які документи потрібно надіслати для бронювання військовозобов'язаних працівників на час посівної.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

З метою своєчасного проведення комплексу весняно-літніх польових робіт, забезпечення виробництва сільськогосподарської продукції та продовольства для забезпечення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань та населення прошу, у разі потреби, надіслати до Мінагрополітики на e-mail: mobagro2022@gmail.com:

1. Лист з пропозиціями щодо бронювання військовозобов’язаних з відповідним обґрунтуванням, зазначенням електронної адреси, контактних номерів телефонів та осіб тощо за формою;
  2. Пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою, що додається, у форматі Excel .
    Форми за
    посиланням.

Для оперативного опрацювання матеріалів, файли просимо назвати у форматі:
• Рік.
• Місяць.
• Число (коли подаються пропозиції).
• Скорочене найменування організації.
• Кількість працівників що подаються для бронювання.

Наприклад:
2022.03.09.Украгрозерно.13.pdf
2022.03.09.Украгрозерно.13.xlsx

Звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій галузей агропромислового виробництва, які вже надали пропозиції та отримали витяг з наказу Мінекономіки інформувати у триденний термін Мінагрополітики про звільнення військовозобов’язаного (виключення зі списків, переведення на іншу посаду) або ліквідацію суб’єкта господарювання.

Телефон для довідок: +38063-181-51-83