Рятувальники Чуднівщини закликають не допускати пожеж в екосистемах

Дата: 16.03.2022 16:06

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 20 пожеж у природних екосистемах області. Вогнем пройдено понад 34 га території.

У с. Швайківка Бердичівського району на місці пожежі виявлено тіло загиблого 69-річного чоловіка.

Займання залишків сухої рослинності зареєстровано на території усіх чотирьох районів області! Крім того, в с. Рудня Озерянська Олевської ТГ загорівся торф на площі 0,5 га. Силами бійців ДСНС упродовж минулої доби загоряння ліквідовано на площі 0,2 га. Гасіння триває.

Також 16 березня в с. Кихті Чуднівської ОТГ наслідок спалювання гілля, сталося загорання сухої рослинності на площі понад 5га.

Рятувальники Чуднівщини закликають населення не нищити навколишнє середовище, що і так знекровлене війною в державі.

Не думаєте про Україну та наших захисників, то подумайте про товщину своїх гаманців! За спалювання сухої трави доведеться нести відповідальність. Тому готуйте гаманці !!!

Згідно ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за випалювання стерні, луків, пасовищ тощо тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3060 грн.  – 6120 грн.)  і на посадових осіб - від дев’ятисот до однієї тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (15300 грн. – 21420 грн.).