Національний мультипредметний тест замість традиційного ЗНО

Дата: 08.04.2022 13:22

Одним із актуальних питань сьогодення є зміна моделі зовнішнього незалежного оцінювання для здобуття вищої освіти на Національний мультипредметний тест (далі - НМТ).

На прохання Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти звертаємо  увагу випускників  ЗЗСО  2022  року та їх  батьків на деякі  організаційні  питання.

1. Для  участі  у  національному  мультипредметному  тесті не  потрібно  додаткової  реєстрації, достатньо  реєстрації  на  ЗНО. Станом  на  09  квітня  в  закладах освіти  зареєстровано  для  проходження  ЗНО  107 випускників,частина  з  яких  уже  отримала  сертифікат.  Для  участі  у  НМТ паперовий сертифікат  не  потрібний, але  учасникам  майбутнього  мультитесту  необхідно  зберегти його  номер  та  РІN-код для    доступу  до своїх інформаційних  сторінок.

2. Випускники  обов’язково мають визначитися   із необхідністю  складання Національного мультипредметного тесту у форматі комп’ютерного онлайн тестування з 3 предметів (українська мова, математика, історія України), який триватиме 80 хвилин. НМТ включатиме по 20 завдань з кожного предмета. Кількість правильних відповідей визначатиметься по кожному блоку, максимальна кількість  200 балів.

3. На особисті офіційні сторінки випускники отримують запитання, на які мають надати відповідь:

• Чи потрібно їм складати НМТ?

• В якій області вінвона хоче складати НМТ?

• У якому місці вінвона буде складати НМТ?

4. Заклад освіти отримає списки випускників школи із логінами та

паролями,необхідними  для складання  тесту. Інформацію про логін та

пароль заклад освіти  надасть кожному       власнику лише особисто.  Крім

цього кожен випускник отримає із Центру логін та пароль через sms-

повідомлення або  на електронну адресу.

Довідково інформуємо, що у Житомирській області центри тестування будуть працювати упродовж 10 днів у містах: Житомир, Новоград- Волинський, Коростень, Бердичів. Випускники, які є внутрішньо- переміщеними особами, можуть вказати область, де їм найзручніше пройти тестування. Орієнтовно  тестування  буде  проведено  у  липні  2022  року.