СКАСОВАНО СПЛАТИ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ, МИТА ТА ПДВ НА АВТО З ІНОЗЕМНОЮ РЕЄСТРАЦІЄЮ, ЯКЕ ВВОЗИТЬСЯ В УКРАЇНУ У ПЕРІОД ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 14.04.2022 14:06
Кількість переглядів: 454

Урядом прийнято Закон, що передбачає скасування сплати акцизного податку, мита та ПДВ на авто з іноземною реєстрацією, яке ввозиться в Україну у період дії воєнного стану. Відтак потрібно сплатити лише збори до Пенсійного фонду та сертифікацію транспортного засобу.

Так, 5 квітня 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану».

Серед інших податкових змін, закон передбачає скасування сплати акцизного податку, мита та ПДВ на авто з іноземною реєстрацією, яке ввозиться в Україну у період дії воєнного стану.

Наразі ці платежі тимчасово відмінені для громадян, які ввозять транспортні засоби, зокрема:

легкові авто та кузови до них;

вантажні транспортні засоби та транспортні засоби, призначені для перевезення вантажів та понад 10 осіб;

мотоцикли;

напівпричепи та причепи.

Спрощення не застосовуються до авто з росії, білорусі та тимчасово окупованих територій. Важливо, що по завершенню дії воєнного стану, громадянам не потрібно буде доплачувати платежі, від яких вони наразі звільнені. Законом не передбачено відстрочень.

Фото без опису


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних