Вітання міського голови Віталія ВОЙТКА християнам західного обряду з нагоди Воскресіння Господнього

Дата: 17.04.2022 11:36

Щиро вітаю усіх християн західного обряду, які сьогодні святкують найбільше релігійне свято - Воскресіння Господнє!

У цей величний день вся Чуднівська громада розділяє з вами радість Воскресіння Ісуса.

Сьогодні Україна переживає важкі часи. Миролюбивий український народ бореться зі злом, яке уособлюють московські загарбники. Ми не лише боронимо свою незалежність, територіальну цілісність і свободу, а й стоїмо на сторожі всього цивілізованого світу. Ми віримо, що після темряви настане світло і Україна переможе.

Тож у злагоді та братерській любові, направляймо наші молитви до Господа!

Зібравшись у сімейному та родинному колі, згадаймо про захисників, про всіх, хто через війну покинув власні домівки, хворих та поранених, полонених і безвісти зниклих та усіх тих, у кого війна забрала найцінніше — життя.

З вірою у перемогу, бажаємо кожному провести це свято у доброму здоров’і та безпеці.

Нехай у ваших домівках та серцях панує святковий настрій, а звістка про Христове Воскресіння несе усім нам радість та любов.

Христос Воскрес!

З повагою,

Чуднівський міський голова                                                      Віталій ВОЙТКО