Реалізація проекту «Перемагаємо разом» в закладах освіти Чуднівської громади

Дата: 05.05.2022 16:17

В  рамках  реалізації  програми  Президента  України  «Здорова  Україна» у  воєнний  час  Міністерством  освіти і  науки  України,Комітетом  з  фізичного  виховання   та  спорту  МОН  України,Державною  науковою   установою «Інститут  модернізації  змісту  освіти»,ГО «Рух Олександра  Педана  «Джуніор»,за  підтримки  Міжнародного  дитячого  фонду  ООН «Юнісеф» реалізовується  проект уроків  з  фізичної  культури  он-лайн  «Перемагаємо  разом».

Метою  даного  проекту є  забезпечення  доступу  до  цікавої  та  доступної  фізичної  культури  учням  закладів  освіти з  метою  зміцнення їх здоров’я,підвищення  рухової  активності,зменшення  тривожності  та  підсилення  соціалізації,зміцнення  єдності  та  патріотичного  виховання,налагодження  ефективної  співпраці  вчителів  фізичної  культури.

У  зв’язку з  цим  у  закладах  освіти  Чуднівської  міської  ради  організовано  проведення  уроків  фізичної  культури – уроків Єдності  в  он-лайн  форматі із  застосуванням  синхронного   методу  дистанційного  навчання. В  період  з  11 по  29  квітня  вчителями  фізичної  культури  розроблено    фрагменти   уроків,які   спонукають  учнів   різних  навчальних  закладів  громади  до  спілкування,спільного  виконання  рухових  завдань і  тематичних  челенджів  «Перемагаємо  разом». Тематика  челенджів  змінювалася  щотижня: «Єдина  Україна», «Родина», «Перемагаємо  разом». Челендж  останнього  тижня  несе  в  собі подвійний  зміст – перемоги  над  ворогом та  перемоги  над  стресом.

Фрагменти  уроків  розповсюджувалися  через  Viber  на  всі  заклади  освіти  громади для    використання  вчителями  при  організації  роботи  з  учнями. Заслуговують  на увагу  уроки  розроблені  вчителями  КЗ « Чуднівський  ліцей»  Чорним  Ю.С.,Отаманською  Н.В.,Лінніком О.В,вчителями  Тютюнниківської  гімназії Філіпцем В.І.,Красногірської  ЗОШ І-ІІ ст..  Гуменюк  Р.Д.,Дідковецької  гімназії  Данилюком  С.І.,Дубищенської  ЗОШІ-ІІ ст.. Семенчуком В.Г.,які  запропонували  учням  не тільки  креативні  фізичні  вправи,але  й  залучили  до  своїх  уроків  учнів ,батьків  та  громадськість.

Участь  вчителів  фізичної  культури  у  проекті «Перемагаємо  разом» створило  умови  для активізації    фізкультурно- масової роботи, підняття  інтересу  до  занять спортом з  боку  учнів  та  їх батьків,забезпечення  рухової  активності  дітей в  домашніх  умовах,емоційної   розрядки  учнів,зниження  їх  тривожності,підтримки  один  одного,обміну  досвідом  роботи,організації  патріотичної  роботи  в  закладах  освіти.