Центром надання соціальних послуг Чуднівської міської ради проведена профілактична робота у Великокоровинецькому та Вакуленчуківському старостинських округах

Дата: 06.05.2022 11:55

03.05.2022 року працівниками центру надання соціальних послуг Чуднівської міської ради спільно з працівниками ВП №5 Житомирського районного управління поліції ГУНП України в Житомирській області, а саме поліцейським офіцером громади сектору взаємодії з громадами Житомирського РУП капітаном поліції Ігорем Нестеровським та старшим інспектором ювенальної превенції Житомирського РУП капітаном поліції Надією Петрик здійснено виїзд у Великокоровинецький та Вакуленчуківський старостинські округи.     Відвідано за місцем проживання сім»ї, внутрішньо переміщених осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах,  осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в центрі та отримують соціальну послугу «догляд вдома».

З особами, які належать до вразливих груп населення проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов»язків : «Профілактика раннього соціального сирітства», «Як не стати жертвою злочинних зазіхань?», «Чужий в селі!».

Проведено перевірку надання соціальних послуг соціальними робітниками вищезазначених старостинських округів в умовах військового стану, здійснено оцінювання потреб осіб/сімей у соціальних послугах та складено відповідні акти. Серед жителів сіл розповсюджено друковану продукцію профілактичного змісту.

Центр надання соціальних послуг

Чуднівської міської ради