У Чуднові відбулась благодійна акція на підтримку Збройних Сил України

Дата: 06.05.2022 14:51

В Україні іде війна. Наразі кожен з нас працює на своїх фронтах. Рятувальники, волонтери,  військові, лікарі, пожежники, освітяни,  культпрацівники, усі мирні українці роблять свій внесок у довгоочікувану Перемогу.

Культурний фронт теж не стоїть осторонь. Працівники культурного фронту підтримують Збройні Сили України своїм словом, творчістю, піснею.

Вчора, 5 травня, у Чуднові за ініціативи відділу культури, молоді та спорту міської ради проведено благодійну акцію «Коли гримлять гармати – і музи не мовчать» на підтримку Збройних Сил України.

Задля підняття духу єдності та віри у перемогу нашої України вокалісти міського будинку культури виконували патріотичні пісні, аматори декламували Тараса Шевченка, танцювальні колективи продемонстрували хореографічний етюд «Воїни світла».

Під час проведення акції було зібрано благодійні внески на загальну суму 8 000 гривень, які буде передано на потреби Збройних Сил України. Акція триває і кожен може до неї долучитися.

РАЗОМ МИ СИЛА!!!! ПРИШВИДШУЙМО ПЕРЕМОГУ !!!!

Фото без описуФото без описуФото без опису