Вітання Чуднівського міського голови Віталія Войтка зі святом матер

Дата: 08.05.2022 14:41

ШАНОВНІ ЖІНКИ, ДОРОГІ МАТЕРІ!

У другу неділю травня в Україні відзначають День матері. Цьогорічне свято із нотами суму – в Україні триває війна, тож чимало матерів чекають на своїх синів та доньок із передової.

Знаю, що Ваші материнські серця особливо боляче переживають усе, що зараз відбувається на нашій рідній землі. Саме Ваші материнські молитви найчастіше зносяться до Бога. А Ваша любов і турбота є найнадійнішим оберегом.

Доземний уклін  матерям Героїв за  їх подвиг і велику жертву, які віддали життя за світле і мирне майбутнє, за вільну і незалежну Україну.

Від щирого серця вітаю Вас з чим чудовим святом. Хай завжди живе весна у  Ваших щасливих посмішках. Господнього благословення Вам і Вашим родинам!

Нехай Господь оберігає усіх матерів України і дарує довгі роки життя в доброму здоров'ї, мирі та злагоді.

З поагою,

Чуднівський міський голова                                              Віталій ВОЙТКО