Чуднівський міський голова та працівники міської ради відвідали ветерана Другої світової війни

Дата: 10.05.2022 08:30

У ці травневі дні ми згадуємо та вшановуємо подвиг ветеранів, котрі боролися з гітлерівським нацизмом і перемогли його.

Вчора, 9 травня, Чуднівський міський голова Віталій Войтко, секретар міської ради Олена Яременко, заступник міського голови Ірина Кухар, начальник відділу освіти Володимир Кривоцюк та заступник голови районної організації ветеранів Микола Шваб відвідали учасника бойових дій Другої світової війни Павла Івановича Гуменюка, який проживає у селі Красногірка.

Гості вручили ветерану подарунки та подякували за його внесок та патріотизм.

Життєвий шлях Павла Івановича – це яскравий приклад вірності та героїзму.

Для всіх нас саме зараз набувають особливого значення слова мир та перемога. Вони дуже важливі для тих, хто здобув перемогу для нас 77 років тому. Дякуємо нашим ветеранам! Бажаємо їм довгих років життя і віримо, що скоро настане мир та спокій.