Дата: 11.05.2022 15:06

Відділ праці, соціального захисту населення та охорони здоров'я Чуднівської міської ради повідомляє, що Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову щодо реалізації за участю Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) спільного проекту щодо додаткових заходів соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення.

В рамках реалізації проекту право на зазначену виплату мають такі категорії населення:

- сім'ї, до складу яких входять троє і більше дітей, з яких не менш як одна дитина не досягла двох років;

- сім'ї, до складу яких входять двоє і більше дітей, з яких не менш як одна  дитина має інвалідність.

Для заповнення анкети та подачі  заявки на отримання допомоги необхідно звернутися до відділу праці, соціального захисту населення та охорони здоров'я Чуднівської міської ради.