15 ТРАВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ'Ї

Дата: 15.05.2022 17:08

Шановна громадо!

Міжнародний день сім’ї, який ми щорічно відзначаємо 15 травня, завжди нам нагадує про те, що цінність сім’ї, сімейного життя та благополуччя дітей були і залишаються домінантними для України.

Цьогоріч свято має присмак смутку, адже не всі родини зараз разом і мають можливість бути поруч зі своїми близькими. Щоправда навіть на відстані любов, підтримка та щира молитва рідних підтримують наших захисників та тих, хто змушений свою весну зустрічати у темних сирих підвалах та під обстрілами.

Вірю, що вже зовсім скоро, кожна українська родина возз’єднається і мир запанує в країні. Сьогодні ж бажаю, щоб усі сім’ї нашої громади жили в гармонії, любові та взаємопідтримці. Нехай благословення Господнє зійде на вас та дарує вам довгі роки в здоров’ї, щасті та злагоді.

Чуднівський міський голова                                                 Віталій ВОЙТКО