Учні КЗ "Чудгнівський ліцей" перемогли в обласному конкурсі «Сокіл» («Джура»)

Дата: 26.05.2022 16:41

Підведено  підсумки  онлайн-конкурсів  варт  «Слава героям» та  «Рятівник» дитячо-юнацької  військово-патріотичної  гри  «Сокіл»(«Джура»). Вітаємо  рої   «Чуднівська  варта» КЗ «Чуднівський  ліцей» та  «Чорні  вовки»  Чуднівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, які  стали  переможцями  та  призерами  у  старшій  віковій  групі.

Дипломами  Департаменту  освіти  і  науки  Житомирської  ОДА  нагороджено  рій  «Чуднівська  варта» за  зайняте  І місце у  конкурсі  ватр та  Рій  «Чорні  вовки» - за ІІ місце  у  конкурсі  «Рятівник».

Грамотами  комунального  закладу  позашкільної  освіти «Обласний  Центр  дитячої  та  юнацької  творчості» Житомирської  ОДА нагороджено рій «Чуднівська  варта» в  конкурсі  «Рятівник» та  рій  «Чорні  вовки»   в  конкурсі  ватр «Слава  героям»,присвяченого  Збройним  Силам  України.

Висловлюємо  подяку  учасникам  гри  за  гідне  представлення  Чуднівської  громади в  обласних  змаганнях,керівникам  роїв  Бабушку  П.С. та  Андрієвській  І.Ю. за  належну  підготовку  роїв, дирекції  КЗ «Чуднівський  ліцей» та  Чуднівської  ЗОШ І- ІІІ ступенів №2 за  організацію  і  сприяння  в  підготовці  команд  та  педагогічним  працівникам, які  залучались  до  участі  в  даних  конкурсах.