Вітання міського голови із закінченням навчального року

Дата: 31.05.2022 11:57

Завершується навчальний рік, починається пора канікул. В цей день ми мали б радіти зустрічі один з одним на шкільному святі, набажати дітям чудових слів, але в умовах воєнного стану вітаємо їх за допомогою інтернету.

Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Хочу подякувати батькам, які спонукали дітей до науки. Щирі слова вдячності  вчителям за самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість.Також дякую підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте про те, що ви потрібні нашій громаді, ви потрібні Україні.

Сьогодні особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Бажаю вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Впевненості вам у власних силах та наполегливості у досягненні своєї мети. Нехай вам щастить у всіх починаннях!

Сподіваюся, що  з вересня діти підуть до садочків та шкіл. А випускники зможуть спокійно обрати навчальний заклад.

Вітаю усіх  із закінченням цього нелегкого навчального року.

Зичу усім добра й благополуччя, міцного здоров’я і щастя. Нехай мир запанує у нашій вільній країні!

Чуднівський міський голова                                               Віталій ВОЙТКО