З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Дата: 01.06.2022 15:32

Дорогі діти! Шановні батьки!

Традиційно 1 червня ми відзначаємо День захисту дітей.

Це чудове свято символізує дитинство, радість, посмішки та здійснення заповітних мрій.

Цьогоріч свято в наших дітей не таке, як завжди. Прикро, що сьогодні українські діти вчаться жити в умовах нової реальності. Підступна війна розділила життя дітей України та їх батьків на «до» і «після».

Страшна статистика свідчить, що за час повномасштабної війни в Україні 243 дитини загинуло, а більше 200 тисяч вивезли до росії. На жаль, є дітки, які залишилися без своїх батьків.

Наші діти заслуговують на щасливе мирне життя, де вони спокійно ходитимуть в садочок, навчатимуться у школі, гратимуться у своїх домівках, не боячись сирен чи вибухів.

Нехай усі маленькі дитячі серця завжди зігріває любов, ласка і батьківське тепло.

Зичу кожній дитині безтурботного дитинства і щасливого майбуття під мирним небом України!

З повагою,

голова Чуднівської міської ради                                             Віталій ВОЙТКО