ДО УВАГИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ!

Дата: 09.06.2022 15:51

Пporpaмa USAID з аграрного і сільського розвитку (AГPO) має можливість надати (безоплатно) насіння гречки (канадська,  перехреснозапильна) та кукурудзи для такої цільової аудиторії:

• малі та середні суб’єкти підприємництва (фермерські і сімейні господарства зернового та молочного напрямів) з земельним банком до 500 га;

• мікро суб’єкти підприємництва – власники особистих селянських господарств (ОСГ), які обробляють до 2 га землі.

Для отримання вищезазначеного насіння заявку можна оформити заповнивши форму (додається) та надіслати на електронну адресу офісу USAID kbozhkova@chemonics.com.

У разі виникнення додаткових питань звертатися за телефоном +380 (67) 554-56-67 – Божкова Ксенія.