З нагоди Дня Конституції України відбувся захід національно-патріотичного спрямування

Дата: 29.06.2022 12:13

Вчора, 28 червня, на базі Чуднівської міської бібліотеки відбувся тематичний захід національно-патріотичного спрямування з нагоди Дня Конституції України, який проводила начальник відділу культури, молоді та спорту міської ради Людмила Кучмій.

У зібранні взяли участь молодь, вимушені переселенці, які тимчасово проживають на території громади, працівники культури.

Під час заходу присутні мали змогу переглянути фільм «Історія української Конституції».

Про цікаві факти про Основний закон розповіла директор В.Коровинецького краєзнавчого музею Зоя Охман. Підсумовуючи свою доповідь, Зоя Володимирівна запросила усіх відвідати музей у селищі Великі Коровинці.

У ході зустрічі директор міської бібліотеки Алла Роль провела презентацію книжкової виставки «Україна на шляху державотворення».