У приміщенні міської ради американські волонтери-медики провели навчання з надання першої домедичної допомоги

Дата: 01.07.2022 16:23

Цими днями на запрошення депутата Житомирської обласної ради Ігоря Ходака у приміщенні Чуднівської міської ради військові медики із США провели навчання з надання першої домедичної допомоги, у якому взяли участь працівники міської ради, комунальних та державних установ.

Волонтери з організації GSMSG перебувають в Україні з перших днів повномасштабного вторгнення та допомагають цивільному населенню.

З допомогою кваліфікованих перекладачів присутні мали змогу опанувати навчання надання допомоги пораненим під час воєнних дій, а саме: як зупинити кровотечі різних видів, як відновити дихання при пораненні, а також накласти правильну тампонаду поранень, позиціонування пацієнтів та чітке інформування парамедиків.

Таке навчання вкрай важливе у період дії воєнного стану, адже треба бути готовими до складних ситуацій. Головне при цьому не панікувати та допомогти постраждалим.