ВІТАННЯ ЧУДНІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 04.07.2022 12:07

Шановні працівники Національної поліції! Вітаю з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Важливість роботи поліцейського важко переоцінити. А в умовах сьогодення роль правоохоронців надзвичайно потрібна, бо власне ви є гарантами нашої безпеки, оскільки ваша робота покликана на захист прав і свобод громадян.

Щоденно ви займаєтеся надважливою та ризикованою справою – протистоїте злочинності, стоїте на варті закону та порядку, охороняєте безпеку та спокій українців. Ви гідно несете службу в реаліях воєнного сьогодення, повсякчас демонструючи міцний дух, самовідданість та зразкову дисципліну. Багато працівників поліції сьогодні відстоюють кордони та незалежність України, захищаючи її від навали російської орди.

Окремо висловлюю подяку та щиро вітаю колектив Відділення поліції №5 Житомирського районного управління поліції ГУНП у Житомирській області. Саме ви завжди на сторожі та стежите за правопорядком у Чуднівській громаді.

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, миру, відданості своїй складній справі та щирої поваги від людей!

З повагою,

Чуднівський міський голова                                                             Віталій ВОЙТКО