Профілактична робота з неповнолітніми правопорушниками

Дата: 08.07.2022 10:43

Сьогодні надто актуальною є проблема зростання правопорушень серед молоді. З метою попередження та профілактики вчинення неповнолітніми нових правопорушень працівники  Житомирського районного сектору № 10 філії Державної установи «Центр пробації» в Житомирській області періодично проводять профілактичні бесіди із неповнолітніми суб’єктами пробації, які знаходяться на обліку у підрозділі, залучаючи до цієї роботи співробітників поліції та службу у справах дітей Чуднівської міської ради.

З-поміж усіх дієвих заходів, важливого значення набувають саме зустрічі та безпосереднє спілкування з дітьми. Чергова така профілактична бесіда відбулась 06.07.2022 року у кабінеті служби у справах дітей Чуднівської міської ради.

Представник поліції Богдан Музичук та представник служби Марина Ткачук розповіли підліткам про відповідальність за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень неповнолітніми. Окремо зупинилися на злочинах проти життя і здоров’я, волі, честі та гідності особи. Також зазначили, що відповідальність за скоєння правопорушень настає після досягнення особою 14-річного віку. Проте не варто забувати, що до досягнення повноліття особою, яка скоїла злочин, відповідальність нестимуть батьки порушника.

Наталія МИКУЛЬСЬКА

Начальник Житомирського районного сектору №10