На нараді у Житомирі Чуднівська громада отримала 12 ноутбуків та спортивний інвентар

Дата: 22.07.2022 16:48

Чуднівський міський голова Віталій Войтко взяв участь у нараді з міськими, селищними, сільськими головами Житомирського району, яка відбулась у Житомирській районній військовій адміністрації.

Під час наради порушувалися актуальні питання життєдіяльності Житомирського району. Зокрема, було обговорено такі питання, як:

Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону в умовах воєнного стану;

забезпечення укриття учасників освітнього процесу;

організація заходів цивільного захисту в органах місцевого самоврядування;

підготовка до опалювального сезону 2022/2023 року;

збір врожаю 2022 року;

різне.

У рамках соціального проєкту Президента України «Активні парки-локації здорової людини» Чуднівській громаді було вручено сертифікат на отримання спортивного інвентарю.

Також наша громада отримала 12 ноутбуків для відновлення роботи зруйнованих пошкоджених закладів загальної середньої освіти від дитячого фонду ООН в Україні (Юнісеф). Які були передані Вакуленчуківській ЗОШ.