Увага! Зміна тарифів!

Дата: 25.07.2022 17:10

Шановні жителі міста Чуднів!

З метою забезпечення належного санітарного стану на території міста Чуднів, відповідно до законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про відходи», постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 р. № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовиими відходами» із змінами і доповненнями, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018 р. № 239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 та частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Виконавчий комітет Чуднівської міської ради рішенням від 22.07.2022 р. № 88 встановив нові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами комунальному підприємству «Благоустрій».

Таким чином, з 01.09.2022 року КП «Благоустрій» встановлено наступні тарифи на послугу з поводження з побутовими відходами (вивезення та захоронення побутових відходів):

1) для населення:
 - з одного мешканця в місяць, що проживає в багатоквартирному будинку становить 29,09 грн., в т.ч. ПДВ;
 - з одного мешканця в місяць, що проживає в приватному секторі становить 31,64 грн., в т.ч. ПДВ;
           2) для бюджетних установ за 1 м.куб. становить 160,87 грн., в т.ч. ПДВ;
           3) для інших споживачів за 1 м.куб. становить 160,87 грн., в т.ч. ПДВ).

Телефон моб.: 096 889 12 48; e-mail: comgosp24@ukr.net.

Анатолій ОГОРОДНІК

Начальник КП «Благоустрій»