У Чуднові відбулись змагання вуличних команд з міні-футболу «Разом до перемоги!»

Дата: 27.07.2022 09:34

Цими днями у Чуднові на штучному майданчику ліцею проведено патріотичні змагання вуличних команд з міні-футболу під гаслом  «Разом до перемоги!». Ініціювали проведення турніру відділ культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради та Чуднівська міська асоціація футболу.

На заклик взяти участь у змаганнях відгукнулись 4 команди: вулиця Житомирська,  вулиці Соборна/Мала Житомирська, вулиця Калинова та збірна вулиць села Вільшанка.

Перед стартом поєдинку футболісти та усі присутні, поклавши руки на серця, дружно виконали Гімн України, а на його завершення заспівали українську пісню «Ой, у лузі червона калина» і тим самим підтвердили своє патріотичне налаштування та волю до перемоги.

За результатами матчів кубок переможця отримала команда Калинової вулиці, 2-ге місце посіла команда Житомирської вулиці, 3 - збірна вулиць с. Вільшанка та 4 - вулиці Соборна/Мала Житомирська.

Усі учасники змагань отримали солодкі призи.