Відзначення Дня Української Державності

Дата: 28.07.2022 10:37

Вперше Україна 28 липня відзначає День Української Державності. У 155 день героїчного захисту нашого суверенітету від тих, хто віками ніяк не може змиритися з нашою незалежністю, усвідомити нашу тисячолітню історію державотворення.

Без сумніву і однозначно - українська державність на карті світу позначилася із заснуванням Києва, столиці сучасної України. А день хрещення Київської Русі - день розквіту української державності. І ніхто й ніколи не зможе спростувати цих істин. Нікому й за жодних обставин ми не поступимося найсвятішим, що в нас є: воля, віра, держава!

І в сьогоднішній запеклій боротьбі з російським окупантом ми обов’язково переможемо, бо правда на нашому боці.

Сьогодні, 28 липня, з нагоди Дня Української Державності у Чуднові на майдані Рад відбулось урочисте підняття прапора України.

Вітаємо всю нашу громаду з істинно державним святом!

Хай утверджується спадкоємність українського державотворення та переможе історична справедливість.

З вірою - до ПЕРЕМОГИ, однієї для всіх і остаточним аргументом УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

СЛАВА УКРАЇНІ!