У Чуднові провели в останню дорогу загиблого бійця Олександра Данилюка

Дата: 19.08.2022 11:26

Вчора, 18 серпня, у Чуднові відбулось прощання з Героєм військовослужбовцем Олександром Данилюком, 1971 року народження з м. Чуднів, який віддав своє життя за Україну.

Солдат Олександр Анатолійович Данилюк був призваний до служби Збройним Силам України 21 квітня 2022 року у складі військової частини А-7014.

6 серпня 2022 року Олександр Данилюк вірний військовій присязі, у бою за Батьківщину, виявивши стійкість та мужність, загинув в м. Мар’їнка Донецької області внаслідок кульових поранень, несумісних з життям.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким захисника України.

Вклоняємося герою доземно! Безмежна шана його подвигу, повага поклику його шляхетного серця. В жалобі у цей день схиляємо голови всі ми, молимося за душу загиблого.

Герої не вмирають! Вічна пам‘ять та слава Герою!