За сприяння депутата обласної ради у Чуднові відремонтували дитячий майданчик та встановили камери відеоспостереження

Дата: 19.08.2022 16:13

Цими днями сталася довгоочікувана подія для усіх маленьких чуднівчан та гостей міста – завершили проведення ремонту дитячого майданчика у парку Слави м. Чуднова.

Проведення робіт з ремонту та оновлення майданчика профінансував депутат обласної ради, меценат Ігор Ходак.

Крім того, Ігор Євгенович подбав про встановлення у парку системи відеоспостереження, до якої має доступ місцевий підрозділ поліції та відповідні контролюючі органи, для у сіх бажаючих діє безкоштовний Wi-Fi, а в минулому році за його сприяння було встановлено нові лавки з урнами.

Це все зроблено заради зручності та комфорту для місцевих дітей, молоді та усіх жителів. Адже парк Слави у Чуднові - одне з улюблених місць відпочинку.

Місцева влада та жителі вдячні меценату за турботу та добрі справи задля розвитку громади.