ПРИВІТАННЯ ЧУДНІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІТАЛІЯ ВОЙТКА З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2022 08:33

Шановна громадо!

Цьогоріч відзначаємо 31-у річницю Незалежності нашої Українивільної та незламної.

Україна перенесла багато випробувань та століттями виборювала свою незалежність. Сьогодні ми переживаємо черговий історичний етап, продовжуємо відстоювати свою свободу.

24 серпня минає півроку з часу повномасштабного вторгнення росії на українські землі, півроку відважної боротьби українського народу.

В час війни ми ще більше усвідомили цінність нашої свободи. Вкотре зрозуміли, що незалежність для українців – понад усе!

Українці ніколи не стануть на коліна перед ворогом, не схилять голови, не відмовляться від своєї історії, мови та культури.

Завдяки нашій стійкості та незламності про нас заговорив весь світ. Нас підтримують всі цивілізовані країни. Ми боронимо свою, Богом дану країну.   Ми – на стороні світла, тому мусимо подолати темряву.

Від щирого серця вітаємо всіх мешканців та гостей Чуднівської громади з Днем Незалежності!

Сьогодні, як ніколи, мусимо бути сильними та єдиними. Наша боротьба триває – на передовій та в тилу. Маємо кожен на своєму місці робити все можливе для наближення нашої довгоочікуваної перемоги.

Віримо в нашу перемогу! Слава Україні!

З повагою, Чуднівський міський голова                                        Віталій ВОЙТКО