ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІТАЛІЯ ВОЙТКА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

Дата: 29.08.2022 13:37

Шановна громадо!

Сьогоднішній День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, вкотре нагадує нам, як непросто дається Україні її свобода.

Ця дата встановлена як спомин про віроломне вбивство українських воїнів, які виходили з оточення під Іловайськом, коли влада окупантів порушили усі мирні домовленості і сотні солдат полягли в полі соняшників, квіти яких стали символом тих подій.

Останні 8 років Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора.

Увесь цей час ворог демонструє зухвалість та зневагу до усіх законів воєнного часу. Однак віримо, що Перемога вже близько!

Сьогодні ми вшановуємо героїзм і самопожертву полеглих воїнів. Доземно вклоняємося кожній родині, яка понесла непоправну втрату. Дякуємо кожному, хто боронить нашу країну.

Вічна пам’ять і слава загиблим Героям, честь і шана живим захисникам!

З повагою,

Чуднівський міський голова                                 Віталій ВОЙТКО