ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дата: 01.09.2022 11:20

Шановні освітянишколярібатьки учнів!

Я щиро вітаю вас зі святом 1 вересня – з Днем Знань, з новим навчальним роком.

Цей рік буде найважчим за всі роки незалежності України, адже ми розпочинаємо його в умовах війни. Але найголовніше – буде навчання, буде українська школа, українська освіта. Свої двері відкриють усі заклади  освіти нашої  громади, які поведуть своїх учнів, вихованців у неймовірно цікавий світ знань та саморозвитку.

Дякую всій освітянській спільноті  за працю, за  надання  посильної  допомоги  Збройним  силам  України, за  підготовку  закладів  освіти  до  роботи  у  новому  навчальному  році.

Щира вдячність воїнам, зокрема  працівникам  освітніх  закладів, завдяки мужності яких діти подовжуватимуть навчання.

У цей складний час пам’ятаємо: наші діти – це майбутнє держави, наша гордість і віра у перемогу. Ми всі зобов’язані виховати підростаюче покоління ще розумнішим, ще патріотичнішим, ще кращим в ім’я нашої незалежної України. Пам’ятаємо, що наш внесок в Перемогу – це надання та отримання якісної освіти!

Вітаю всіх, дорогі друзі, з новим навчальним роком! Нехай він буде для всіх мирним та безпечним!

З Днем знань!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Міський голова                                                         Віталій  ВОЙТКО