Результати опитування щодо необхідності перейменування вулиць, назви яких мають російське походження

Дата: 09.09.2022 11:03

25.08.2022 року на веб-сайті Чуднівської міської ради, також в соціальні мережі Facebook та месенджері Telegram було розміщено посилання на опитування щодо необхідності перейменування 39 вулиць та провулків в 18 населених пунктах громади назви яких мають російське походження.

Пропонувалося відповісти на запитання Чи варто перейменовувати вулиці та провулки, назви яких мають російське походження?

Опитування набрало 218 відповідей, а саме за варіант:

1. Так, варто перейменувати якомога скоріше проголосувало 42,2 % опитуваних (92 голоси).

2. Так, варто перейменувати, але після завершення воєнного стану проголосувало 48,6 % опитуваних (106 голосів).

3. Ні, не варто перейменовувати проголосувало 9,2 % опитуваних (20 голосів).

За результатами проведеного опитування найбільше опитуваних проголосувало за перейменування вулиць та провулків, назви яких мають російське походження, але після завершення воєнного стану.

Результати опитування щодо необхідності перейменування вулиць та провулків громади, назви яких мають російське походження та потребують перейменування будуть враховані при розгляді питання про перейменування вулиць на засіданні міської комісії з питань топоніміки Чуднівської міської ради.

Дякуємо, всім хто прийняв участь в опитуванні.