Олімпійський тиждень та Олімпійський урок у закладах освіти Чуднівської громади

Дата: 20.09.2022 16:04

Найцінніший скарб для людини - це її здоров’я, а кращий друг здоров’я – це,звичайно, спорт. Доброю традицією  закладів освіти  громади стало розпочинати  навчальний  рік  з проведення  Олімпійського тижня та  Олімпійського  уроку  в  рамках  відзначення Дня фізичної культури та спорту в  Україні. Мета проведення тижня : ознайомлення молоді з гуманістичними ідеями олімпізму, цінування власного здоров’я, виховання в школярів потреби у постійній руховій активності, формування традицій  і культури здорового способу життя, престижу здоров’я, залучення до активних занять фізичною культурою та спортом в  умовах  воєнного  стану. Гаслом тижня були слова: «Здорові діти – здорова країна . Україна понад усе!».

Олімпійський тиждень 2022  року  пройшов з 8 по 16 вересня в  усіх  14   закладах загальної  середньої   освіти   Чуднівської  громади. Розпочався  він  традиційно з  проведення  Олімпійського  уроку, на  якому учасники знайомилися  з  історією  Олімпійських  ігор,досягненнями  українських  спортсменів в  різних  видах  спорту,спортивними  успіхами  школярів громади на  змаганнях  різних  рівнів та спортсменами  Чуднівщини.

В заходах  Олімпійського  тижня взяли участь  не  тільки  вчителі  фізичної  культури та  школярі,а  й   класні  керівники,вчителі – предметними,дирекції закладів  освіти,батьки  учнів  та  громадськість.
      За  їх  сприяння були проведені наступні заходи: змагання  з  міні  футболу  та  волейболу,шашок, «Веселі  старти» для  молодших  школярів,спортивні  естафети, вікторини «Ми зі спортом дружимо» та «Знавці  спорту», конкурси  малюнків  та  стінгазет ,виховні  години  та  бесіди  на  спортивну  тематику,флешмоби  та  квести,конкурси  на  кращу  фізкультхвилинку  на  уроці тощо.  З  творчістю до  проведення  Олімпійського  тижня  підійшли  у  Вакуленчуківській  ЗОШ І-ІІІ ступенів,де  учасникам поряд  із  традиційними  заходами були  запропоновані  активні і  цікаві  форми  роботи спрямовані  на  широке  залучення  школярів  до  занять  спортом: відео огляд «Спортивна  родина», інтегрований  урок «Брейн-ринг» на  англійській  мові «Olympic Games», «нейропсихологічна  гра» - креативна  фізкультхвилинка,творча  майстерня «Спорт- сила,краса і  здоров’я».
    Під час Олімпійського тижня діти продемонстрували свої спортивні здібності, згуртованість та дружбу. Всі учасники  заходів отримали багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою. Тиждень був насичений та цікавий.

Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя  не обмежується одним тижнем, попереду   ще багато спортивних досягнень!