ЗРОСТАЙМО ПРОФЕСІЙНО РАЗОМ!

Дата: 28.09.2022 16:46

27 вересня 2022 року на базі    КУ «Чуднівський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбулося засідання  професійної спільноти вихователів закладів дошкільної освіти Чуднівської міської ради з  теми «Індивідуальна траєкторія професійного розвитку педагога закладу дошкільної освіти».

Засідання відбулося   за  участю начальника відділу освіти Чуднівської міської ради Володимира Кривоцюка та директора Чуднівського  МЦПРПП Галини Жуковської, які привітали  вихователів закладів дошкільної освіти громади з професійним  святом - Всеукраїнським днем дошкілля. З  нагоди  свята  подяки отримали Лариса Гонишнюк (Чуднівський  ЗДО «Веснянка»),Ярослава  Фіщук ( Чуднівський  ЗДО «Зірочка»),Жанна  Оверчук(М.Коровинецький  ЗДО «Сонечко»),Олена  Кіндрук (Красногірський  ЗДО).

Зустріч  проведена  в  нетрадиційній  формі – у  вигляді  тренінгу,який  провела  консультант Центру Леся Подолянець. Увага  присутніх  була  зосереджена  на  необхідності зміни підходів до освітнього простору і освітнього процесу, в  зв’язку  з  переходом на новий Державний та  професійний  Стандарти,теоретичними  засадами  побудови  індивідуальної  освітньої  траєкторії  вихователя.

В  ході  тренінгу вихователі визначили умови, за яких може здійснюватися просування за індивідуальною траєкторією, основні принципи  та алгоритм побудови індивідуального освітнього маршруту, практикувалися  в розбудові дорожньої карти  індивідуальної траєкторії  професійного розвитку педагога, побачили переваги індивідуальної освітньої траєкторії над  традиційною  самоосвітньою діяльністю  в підвищенні рівня професійної компетентності педагогічного працівника.

Потік професійної інформації, який отримують сучасні освітяни, часто перевищує можливості її опрацювати, тому завдання консультантів  центру професійного розвитку педагогічних працівників  полягає в наданні консультативної   допомоги  в  з’ясуванні  суті  інноваційних  понять в  освіті  та  сприяння  їх  практичній  реалізації. Проведений  тренінг – це  перший  крок  у  розбудову  сучасного  освітнього  простору  громади. Тож ЗРОСТАЙМО ПРОФЕСІЙНО РАЗОМ!